7 C
Ош, KG
25-Март 2019
Дүйшөмбү 11.03.2019

07:00 КР Гимни
07:05 Көңүл ыргактары
07:35 Түз эфир “Аруу тан” программасы
10:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
10:05 “Инсан” программасы
10:15 “Штрих” программасы кайталоо
11:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
11:05 Т.С. “Ичинде” 47 серия повтор
12:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
12:05 Худ.Ф. “Чёрный пёс”
13:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
13:05 продолжение худ.фильм
14:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
14:05 продолжение худ.фильм
15:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
15:05 Худ.Ф. “Завод”
16:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
16:05 продолжение худ.фильм
17:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
17:05 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 11 серия
18:00 “Дүйнө диндеринин тарыхы” программасы №11
19:00 Түз эфир “Белек TIME” программасы
19:25 “Сүйүү баяны” программасы
20:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
20:35 Т.С. “Не отпускай мою руку” 46серия
22:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
22:40 Т.С. “Ичинде” 54 серия
00:00 КР Гимни

Шейшемби 12.03.2019

07:00 КР Гимни
07:05 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
07:35 Түз эфир “Аруу тан” программасы
10:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
10:05 “Сүйүү баяны” программасы
10:40 Көңүл ыргактары
11:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
11:05 Т.С. “Ичинде” 54 серия повтор
12:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
12:05 Худ.Ф. «Райский угалок» 1-2-3 серия
13:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
13:05 продолжение худ.фильм
14:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
14:05 продолжение худ.фильм
15:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
15:05 Худ.ф. «Дьявол носит «Prada»
16:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
16:05 продолжение худ.фильм
17:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
17:05 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 12 серия
18:25 Программа “Здоровый город”
19:00 “Тапкан-тапалак” программасы
19:40 “Спорт ордо” программасы
20:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
20:35 Т.С. “Не отпускай мою руку” 47 серия
22:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
22:40 Т.С. “Ичинде” 55 серия
00:00 КР Гимни

Шаршемби 13.03.2019

07:00 КР Гимни
07:05 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
07:35 Түз эфир “Аруу тан” программасы
10:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
10:05 “Балакай” программасы
10:35 Спорт ордо” программасы
10:45 “Тапкан-тапалак” программасы
11:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
11:15 Т.С. “Ичинде” 55 серия повтор
12:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
12:15 Худ.Ф. «Райский угалок» 4-5-6 серия
13:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
13:05 продолжение худ.фильм
14:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
14:05 продолжение худ.фильм
15:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
15:05 Худ.ф. «Человек – швейцарский нож»
16:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
16:05 продолжение худ.фильм
17:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
17:05 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 13 серия
18:00 “Дүйнө диндеринин тарыхы” программасы №12
18:40 Куттуктоо
19:00 Түз эфир “Белек TIME” программасы
19:25 “Бир клиптин баяны”
20:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
20:35 Т.С. “Не отпускай мою руку” 48 серия
22:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
22:40 Т.С. “Ичинде” 56 серия
00:05 КР Гимни

Бейшемби 14.03.2019

07:00 КР Гимни
07:05 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
07:35 Түз эфир “Аруу тан” программасы
10:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
10:05 “Балакай” программасы
10:35 “Штрих” программасы
11:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
11:05 Т.С. “Ичинде” 56 серия повтор
12:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
12:05 Худ.Ф. “Хоббит Нежданное путешествие”
13:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
13:05 продолжение худ.фильм
14:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
14:05 продолжение худ.фильм
15:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
15:05 Худ.Ф. «Крид 2»
16:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
16:05 продолжение худ.фильм
17:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
17:05 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 14 серия
18:05 “Бир клиптин баяны” кайталоо
18:25 Программа “Здоровый город”
19:00 Түз эфир “Эл сурасын” программасы
19:35 “Парламентаризм сабактары”
20:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
20:35 Т.С. “Не отпускай мою руку” 49 серия
22:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
22:40 Т.С. “Ичинде” 57 серия
00:00 КР Гимни

Жума 15.03.2019

07:00 КР Гимни
07:05 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
07:35 Түз эфир “Аруу тан” программасы
10:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
10:05 «Эл сурасын» программасы
10:35 “Сүйүү баяны” программасы
11:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
11:05 Т.С. “Ичинде” 57 серия повтор
12:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
12:05 Худ.ф. “Этим пыльным летом”
13:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
13:05 продолжение худ.фильм
14:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
14:05 продолжение худ.фильм
15:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
15:05 Худ.Ф. «Король воров»
16:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
16:05 продолжение худ.фильм
17:00 «Күнчабыт» маалымат программасы
17:05 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 15 серия
18:00 Түз эфир “Ыйман аалмы” программасы
19:00 Түз эфир “Белек TIME” программасы
20:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
20:35 Т.С. “Не отпускай мою руку” 50 серия
22:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
22:40 Т.С. “Ичинде” 58 серия
00:00 КР Гимни

Ишемби 16.03.2019
07:00 КР Гимни
07:05 Д.Ф. «Уникальная природа Новая Зеландия»
07:45 М.Ф. “Волки и Овцы: Ход свиньёй”
09:00 “Балакай” программасы
09:30 Дет.Ф. “Хейди. Путешествие в Альпы”
11:00 Т.С. “Ичинде” 58 серия
12:05 Худ.ф. “Ин Ман” 1-2-3 часть
17:05 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 16 серия
18:00 “үмүт ТВ” ОшМУ жанылыктары
19:00 “Тапкан-тапалак” кайталоо
20:00 Түз эфир “Коктейль-шоу”
21:00 өкмөт сааты
21:30 “Бир клиптин баяны”
22:00 Т.С. “Ичинде” 59 серия
23:00 Худ.Ф. “На переделе”
00:40 КР Гимни
Жекшемби 17.03.2019
07:00 КР Гимни
07:05 Д.Ф. “Джунгли.Путешествие в Коста-Рику”
08:00 Көңүл ыргактары
08:30 “үмүт ТВ” ОшМУ жанылыктары
09:00 “Балакай” программасы
09:30 Дет.Ф. “Гладиаторы Рима”
11:05 Т.С. “Ичинде” 59 серия
12:05 “Коктейль-шоу” программасы кайталоо
13:00 Кырг.кино “Шаардык келин Шарапат 1-2”
16:15 Көңүл ыргактары
16:30 “Аял” (кыска метраждуу фильм)
17:00 Т.С. “Ён Паль: Подпольный доктор” 17 серия
18:00 “Дүйнө диндеринин тарыхы” программасы №13
18:40 “Сюрприз-Куттуктоо”
19:10 “Жаштык ТВ” ОшТУ жанылыктары
19:45 “Атайын чыгарылыш”
20:00 «Жаңылыктар» маалымат программасы+ аба ырайы
20:35 “Инсан” программасы
21:00 “Штрих” программасы
21:30 “Бир клиптин баяны” кайталоо
22:00 Т.С. “Ичинде” 60 серия
23:00 Худ.ф. “Спасти Ленинград”
00:30 КР Гимни